v Katalogu firem
ChemWEB.czchemie
pridat  přidat firmu
Katalog firem Výrobky Inzerce InfoSystém Správa účtu Kontakt

      Reklama:

   
  Zařízení pro ohřev, chlazení a větrání (41) 
Kraj:

Celá ČR | Praha | Středočeský | Jihočeský | Plzeňský | Karlovarský | Ústecký | Liberecký | Královéhradecký | Pardubický | Vysočina | Jihomoravský | Olomoucký | Moravskoslezský | Zlínský |

Specifikace činností:

  Výrobci, distributoři Prodejci Služby, aplikace 

  Stránky: 1 2 3 dalsi  
 
BATAX, s.r.o.
BATAX, s.r.o.

Prodej a servis pro vakuové rotační odparky CENTRITHERM, destilační a stripovací kolony SCC. Nízká teplota odpařování, celonerezové provedení. Zahušťování ve farmacii, extrakce aromat a chutí, deodorizace. Instantní káva, džusy, vinařství, mlékárny.

Praha
ČKD CHLAZENÍ, s.r.o.
ČKD CHLAZENÍ, s.r.o.

Dodáváme průmyslové chlazení, chladicí zařízení, tlakové nádoby, kompresorová soustrojí, procesní jednotky. Nabízíme výrobu, instalace a opravy chladicích zařízení. Montáž a rekonstrukce pro tlaková zařízení, kovoobráběčství. Projektová činnost.

Choceň
FRIDANAIR s.r.o.
FRIDANAIR s.r.o.

Chlad/mrazicí nábytek, mobilní chlazení, klimatizace, vysoušeče, tepelná čerpadla.

Brno
Frigera, a.s.
Frigera, a.s.

Výroba chladících zařízení středního typu a přepravního chlazení.

Kolín
Inexco Argosy, spol. s r.o.
Inexco Argosy, spol. s r.o.

Navrhujeme a realizujeme zařízení pro odvod kouře a tepla (ZOKT), průmyslové větrání a vytápění. Instalujeme žaluziové klapky, křídlové klapky, požární ventilátory, světlíky, vzduchtechnické jednotky, kouřové zástěny a fasádní větrací žaluzie.

Praha-Břevnov
Klimaton,s.r.o.
Klimaton,s.r.o.

Specializujeme se na dodávky a montáž vzduchotechniky a klimatizace, projekci, servis vzduchotechniky a klimatizace, revize požárních klapek. Naše zařízení větrá jak rodinné domy, tak komerční objekty a průmyslové haly.

Plzeň
Klimax Teplice, s.r.o.
Klimax Teplice, s.r.o.

Výroba, prodej, montáž a servis vzduchotechniky, klimatizace, tepelných čerpadel, čističek vzduchu a odvlhčení. Opravy autoklimatizace.

Košťany
Konstrukční kancelář Termobit
Konstrukční kancelář Termobit

Vývoj a výroba měřicích a regulačních přístrojů a zařízení, průmyslové elektroniky se zaměřením na aplikace plasmy a vakua.

Brno
LAC, s.r.o.
LAC, s.r.o.

Výroba pecí a sušáren pro tepelné zpracování kovů a výpal keramiky.

Rajhrad
Pacovské strojírny -Trading, spol. s r.o.
Pacovské strojírny -Trading, spol. s r.o.

Vyrábíme tlakové nádoby, nádrže, kotle, výměníky z nerezových materiálů, mědi. Technologie je pro pivovary, lihovary a pěstitelské pálenice, chlazení, skladování mléka, výrobníky ledové vody. Dále zařízení pro zpracovatelský průmysl, farmacii, chemii.

Pacov
PENT, a.s.
PENT, a.s.

Vyrábíme stroje a zařízení pro potravinářský, chemický a farmaceutický průmysl. Nabízíme výrobky nerez - nerezové a ocelové skladovací, tlakové, míchací aparáty a nádrže s duplikátorem pro masný průmysl, pivovary, lihovary, gastronomický průmysl.

Hořice
Progresklima CZ s.r.o.
Progresklima CZ s.r.o.

Výroba, montáž a servis vzduchotechnických zařízení, klimatizace a chlazení. Další činností je také projektová činnost. Zajišťujeme také záruční i pozáruční servis.

Brno
STAVOKLIMA,v.o.s.
STAVOKLIMA,v.o.s.

Vyrábí vzduchové clony, tepelné clony, větrací jednotky, tlumiče hluku i speciální, protihlukové žaluzie. Vyrábí a montuje klapky regulační i požární, příslušenství rozvodů vzduchotechniky, akustické podhledy a boxy.

České Budějovice
SULTRADE Praha, spol. s r.o.
SULTRADE Praha, spol. s r.o.

Výroba, vývoj a servis pro odstředivky Alloy, HASTELOY. Zastupujeme značky Sulzer, čerpadla FERRUM, Comber a sušárny Messo. Dále krystalizátory, odparky Burckhardt, kompresory Pieralisi, dekantéry, separátory Axima, chladicí věže Reineke, Greenfield.

Praha
TENEZ
TENEZ

Vyrábíme zařízení pro chemický a farmaceutický průmysl - nerezové a smaltované nádrže. Potravinářský průmysl - mlékárny, výroba nápojů - nerez nádrže, kotle, výměníky tepla - svařované a rozebíratelné. Celky realizujeme od projekce po montáže.

Chotěboř
 
  Stránky: 1 2 3 dalsi  
Související kategorie:
Prodejci - Výrobní zařízení a technika
Prodejci - Klimatizace, chlazení a ohřev

průmyslová zařízení
průmyslová zařízení


laboratorní přístroje
laboratorní přístrojeAkční nabídka stavebních materiálů
(c) 2004 - 2018 NET21 BRNO, optimalizováno pro rozlišení 800 x 600 a větší, IE 5.x +
NET21 - webdesign
ChemWEB cz - internetový portál - katalog firem z oblasti chemie