v Katalogu firem
ChemWEB.czchemie
pridat  přidat firmu
Katalog firem Výrobky Inzerce InfoSystém Správa účtu Kontakt

      Reklama:

   
  Míchání barev (13) 
Kraj:

Celá ČR | Praha | Středočeský | Jihočeský | Plzeňský | Karlovarský | Ústecký | Liberecký | Královéhradecký | Pardubický | Vysočina | Jihomoravský | Olomoucký | Moravskoslezský | Zlínský |

Specifikace činností:

  Výrobci, distributoři Prodejci Služby, aplikace 

  Stránky: 1  
 
Audila, s.r.o.
Audila, s.r.o.

Provádíme míchání barev fi Dupont, Spieshecker, Debeer, lakování automobilů a konstrukcí, antikorozní nástřiky. Prodáváme barvy, laky.

Staré Hradiště
COLORBETAFINIŠ, spol. s r.o.
COLORBETAFINIŠ, spol. s r.o.

Zastupujeme firmy Teknos, Primalex, Austis, De Beer, Kana. Máme široký sortiment nátěrových hmot jedno i dvousložkových, včetně míchání. Barvy na auta, plnění sprejů. Vše na fasádu a interiér, dřevo, kov. Tmely, brusiva, pracovní a ochranné pomůcky.

Brno
ColorCity, s.r.o.
ColorCity, s.r.o.

Prodejní sklad barev a laků. Prodáváme průmyslové barvy NOVUM, COLORLAK. Míchací centrum. Prodáváme autolaky HELIOS - MOBIHEL. Poradenství včetně aplikačních zkoušek. Nabízíme fasádní a interiérové malby včetně míchání odstínů dle přání zákazníka.

Plzeň
Dušan Velímský
Dušan Velímský

Prodej a míchání ofsetových barev Sun Chemical - Hartmann.

Brno-Zábrdovice
Fujifilm Sericol CZ
Fujifilm Sericol CZ

Firma se zabývá prodejem barev pro sítotisk, digitální tisk, flexotisk. Dodáváme pomocnou chemii. Servis napínání sít, míchání barev. Poradenská činnost v oblasti sítotisku. Doprava zboží zdarma do 24hodin.

Vráž
M. J. Final, s.r.o.
M. J. Final, s.r.o.

Velkoobchod a maloobchod nátěrových hmot. Provádíme míchání a přípravu odstínů pro průmysl SYNT, PUR, EPOXY, malířské a natěračské práce, aplikace zateplovacích systémů. Prodáváme a tónujeme fasadní barvy a omítky. Půjčujeme stříkací techniku GRACO.

Litovel
Marek Polišenský
Marek Polišenský

Míchání syntetických i vodouředitelných barev, lazur, fasád a primalexů. Nabídka poradenského servisu.

Kroměříž
Neom, s.r.o.
Neom, s.r.o.

Prodáváme barvy a laky fasádní, interiérové a stavební. Zastoupení firem Tollens, Stavební chemie, Flugger, Baumit. Provádíme malířské a natěračské práce,malby, nátěry, čistění a opravy fasád, protipožární nátěry, odstraňování grafitů, míchání barev.

Olomouc-Nové Sady
Prozk, s.r.o.
Prozk, s.r.o.

Prodáváme nátěrové hmoty, barvy, laky, lepidla a tmely, stavební a fasádní barvy, Caparol, Teknos, Teluria a HET. Nabízíme míchání a tónování barev, probarvené omítky, zateplovací systémy a malířské a natěračské potřeby.

Olomouc
Valdman, s.r.o.
Valdman, s.r.o.

Provádíme povrchové úpravy technologických celků, výškové a montážní práce pomocí horolezecké techniky. Prodej a aplikace barev: Bondex, Sika, Henelit, Sindat, Gori, Tnemec a KS II. Specializovaná prodejna barev, zajišťujeme míchání barev.

Třebíč
Vladislav Kordek - BARVY - LAKY
Vladislav Kordek - BARVY - LAKY

Specializovaná prodejna. Kompletní sortiment malířské a natěračské potřeby pro stavebníky, řemeslníky a kutily. Tónování odstínů barev pro exterier a interier, na fasády, dřevo, kov, speciální povrchy. Míchání autolaků, plnění sprejů, autokosmetika.

Prostějov
 
Oldřich Srcháček

Provádíme malířské práce všeho druhu, byty, domy, společenské a reprezentativní prostory, paneláky. Práce děláme od podlahy až po stropy, od bílé barvy po nejmodernější povrchy (benátské štuky, mramorování, leštěný pískovec).

Zlín
 
Rostislav Nerad

Nabídka sortimentu barev, stavební chemie a malířských potřeb. Míchání autolaků, fasádních a malířských barev, syntetické a polyuretanové barvy.

Děčín
 
  Stránky: 1  
Související kategorie:
Prodejci - Nátěrové hmoty
Výrobci, distributoři - Barvy a laky

míchání barev
míchání barev


malby a nátěry
malby a nátěry


míchání barev
míchání barev


nátěrové hmoty
nátěrové hmotyAkční nabídka stavebních materiálů
(c) 2004 - 2018 NET21 BRNO, optimalizováno pro rozlišení 800 x 600 a větší, IE 5.x +
NET21 - webdesign
ChemWEB cz - internetový portál - katalog firem z oblasti chemie