v Katalogu firem
ChemWEB.czchemie
pridat  přidat firmu
Katalog firem Výrobky Inzerce InfoSystém Správa účtu Kontakt

      Reklama:

   
  Povrchové úpravy (16) 
Kraj:

Celá ČR | Praha | Středočeský | Jihočeský | Plzeňský | Karlovarský | Ústecký | Liberecký | Královéhradecký | Pardubický | Vysočina | Jihomoravský | Olomoucký | Moravskoslezský | Zlínský |

Specifikace činností:

  Výrobci, distributoři Prodejci Služby, aplikace 

  Stránky: 1 2 dalsi  
 
Barmakolor Praha, s.r.o.
Barmakolor Praha, s.r.o.

Prodej barev, omítkovin, lazur a laků velkoobchodně i maloobchodně. Malířské a fasádní barvy Spektra, tónování barev, lazur a omítkovin. Zastoupení Teluria, Helios, Siro a další. Půjčování a prodej vysokotlaké stříkací techniky AIRLESS.

Praha-Holešovice
BVD PECE, spol. s r.o.
BVD PECE, spol. s r.o.

Vyrábíme průmyslové pece pro kalírny a nástrojárny, vypalovací pece na keramiku, porcelán, dekorace skla, fusing, ohýbání, kalení, chlazení, heat soak test, leštění. Vyrábíme pece pro vytvrzování, výpal laků. Sušárny. Technická keramika, mufle.

Sadov
EST +, a.s.
EST +, a.s.

Vývoj, výroba, prodej a servis zařízení pro povrchovou úpravu tekutými a práškovými nátěrovými hmotami (stříkací pistole, vysokotlaká čerpadla, membránová čerpadla). Stříkací technika pro žárové stříkání (metalizace), kurzy metalizérů.

Ledeč nad Sázavou
Kompresory PEMA, s.r.o.
Kompresory PEMA, s.r.o.

Jsme autorizovaný dealer kompresorů ATLAS a COPCO. Nabízíme ekologické čištění tryskání suchým ledem. Prodej, GO, opravy, servis zařízení na kryogenní čištění a výrobu pelet fy ICETECH. Stacionární a pojízdné kompresory, vývěvy.

Pelhřimov
Krautzberger s.r.o.
Krautzberger s.r.o.

Stříkací a lakovací technika Krautzberger. Dodáváme kompletní lakovny i jednotlivá zařízení pro povrchovou úpravu mokrými laky i barvami, aplikační technologie lepidel. Dále systémy Airless, HVLP, stříkací pistole, tlakové zásobníky, míchadla.

Plzeň
LAC, s.r.o.
LAC, s.r.o.

Výroba pecí a sušáren pro tepelné zpracování kovů a výpal keramiky.

Rajhrad
Ligraco, s.r.o.
Ligraco, s.r.o.

Dodáváme a servisujeme systémy a komponenty zařízení pro nanášení - stříkání barev, laků, tmelů, lepidel, tuků a vícekomponentních materiálů. Firem GRACO, WIWA, TITAN, WAGNER, OPTIMA. Dále zařízení na omítání, pískování a injektáže.

Liberec
Media Liberec, s.r.o.
Media Liberec, s.r.o.

Projekty a realizace kompletních systémů GRACO nanášení a stříkání barev, laků, lepidel, tmelů včetně dvoukomponentních. Zastoupení GRACO pro ČR, prodej a servis na stříkací zařízení, čerpadla a pistole GRACO pro strojírenství, truhláře a stavebníky.

Liberec
R - Company, s.r.o.
R - Company, s.r.o.

Firma vyrábí a prodává nátěrové hmoty interierové i fasádní barvy dle italských receptur. Dále prodává stříkací mašiny Graco. Veškerý prodej potřeb pro malíře jako jsou: štětce, válečky, zakrývací fólie.

Haňovice
Stapak, spol. s r.o.
Stapak, spol. s r.o.

Tradičně dodáváme dávkovací systémy 1-k a 2-k Hilger und Kern / Dopag. Zastupujeme lakovací systémy, stříkací systémy Walther - Pilot (zajistíme i servis a poradenství). Další činností je obalová technika, obaly z folií a kartonů.

Staré Město
 
AGT Zlín,s.r.o.

Výroba konfekčních membrán pro výrobu pneumatik. Pogumování válců a kladek. Pogumování pěnovou pryží.

Zlín Louky
 
Carolak spol. s r.o.

Dodáváme lakovací kabiny a boxy, pro autolakovny, průmyslové kabiny, práškové lakovny, vypalovací pece, odsávací zařízení, vzduchotechniku, čističky vzduchu, výhradní zastoupení ECO-AIR pro vodou ředitelné barvy a laky.

Plzeň-Lhota
 
CLASIC CZ, spol. s r.o.

Firma CLASIC se zabývá vývojem a výrobou elektrických odporových pecí pro tepelné zpracování keramiky, skla, kovů či jiných materiálů.

Řevnice
 
DEHOR - elspec. Litvínov s.r.o.

Výroba, servis a prodej usměrňovačů pro elektroforetické nanášení barev používaných v galvanotechnice a elektrochemii.

Litvínov
 
H+V VMD Grygov spol. s r.o.

Výroba elektrických a plynových pecí.

Grgygov
 
  Stránky: 1 2 dalsi  
Související kategorie:
Výrobci, distributoři - Vypalovací technika

průmyslová zařízení
průmyslová zařízení


laboratorní přístroje
laboratorní přístrojeAkční nabídka stavebních materiálů
(c) 2004 - 2018 NET21 BRNO, optimalizováno pro rozlišení 800 x 600 a větší, IE 5.x +
NET21 - webdesign
ChemWEB cz - internetový portál - katalog firem z oblasti chemie