v Katalogu firem
ChemWEB.czchemie
pridat  přidat firmu
Katalog firem Výrobky Inzerce InfoSystém Správa účtu Kontakt

      Reklama:

   
  Měření - regulace (52) 
Kraj:

Celá ČR | Praha | Středočeský | Jihočeský | Plzeňský | Karlovarský | Ústecký | Liberecký | Královéhradecký | Pardubický | Vysočina | Jihomoravský | Olomoucký | Moravskoslezský | Zlínský |

Specifikace činností:

  Výrobci, distributoři Prodejci Služby, aplikace 

  Stránky: 1 2 3 4 dalsi  
 
DEWETRON-PRAHA spol. s r.o.
DEWETRON-PRAHA spol. s r.o.

Dodáváme měřicí a regulační techniku na bázi PC, systémy pro sběr, analýzu, prezentaci a archivaci dat, A/D,D/A převodníkové karty, úprava signálu z čidel. Dále nabízíme analyzátory síťového napětí, snímače tlaku, IČ teploměry a termoregulátory.

Praha 10
Dinel, s.r.o.
Dinel, s.r.o.

Vyrábíme elektronické systémy pro měření výšky hladiny kapalin a sypkých materiálů: kapacitní, ultrazvukové a hydrostatické hladinoměry, limitní hladinové snímače, napájecí, vyhodnocovací a zobrazovací jednotky. Vlastníme certifikáty: ISO 9001, ATEX.

Zlín
ELSKLO s.r.o.
ELSKLO s.r.o.

Výroba laboratorních a průmyslových elektrických i plynových pecí, výroba náhradních topných elementů, výroba destilačních přístrojů, systémy měření a regulace, monitorovací systémy.

Desná v Jiz. horách
ESI-D s.r.o.
ESI-D s.r.o.

Komplexní dodávky střídavých a stejnosměrných regulovaných pohonů, průmyslové automatizace. Projektování, systémové návrhy, výpočty, studie návratnosti.

Praha 4
ESY s.r.o.
ESY s.r.o.

Vyrábí jednoúčelové stroje a zařízení včetně automatizace, řízení strojů a procesů, programovatelné automaty. Dodává kamerové systémy. Provádí vývoj a výrobu zakázkové elektroniky a softwaru, bezkontaktní identifikaci, monitorování vozidel.

Liberec 3
HKE spol. s r.o.
HKE spol. s r.o.

Měřící přístroje a technika.

Praha 4
MEDI PROFIN, s.r.o.
MEDI PROFIN, s.r.o.

Nabízíme výrobu, prodej a servis zdravotnické a laboratorní techniky - laboratorní sušárny a inkubátory, sterilizátory a sterilizační indikátory. Prodáváme čisticí a dezinfekční prostředky. Poradenská a konzultační činnost v oboru sterilizace.

Plzeň
Micronix, spol. s r.o.
Micronix, spol. s r.o.

Měřicí technika, monitorovací technika, akumulátory a baterie, kancelářská technika.

Praha 4
REGULA, a.s.
REGULA, a.s.

Dodávky systémů řízení výrobně-technologických procesů.

Praha 4
SAUTER Automation, spol. s r.o.
SAUTER Automation, spol. s r.o.

Časové spínače, dvoupolohové regulátory, snímače a čidla, elektronické regulátory, pneumatické servopohony, regulační ventily, řídící systém EY3600.

Praha 8
SCHMACHTL CZ spol. s r.o.
SCHMACHTL CZ spol. s r.o.

Nabízíme čerpadla, filtry, spojky, motory, čidla, PLC jednotky, snímače pohybu a polohy. Dále nabízíme řadové svorky, ups, zdroje napětí, sběrnicové systémy, koncové spínače, pohyblivé přívody energie, optickou a akustickou signalizaci.

Vestec
SMART, spol. s r.o.
SMART, spol. s r.o.

Vývoj a výroba měřicí a regulační techniky. Vyrábíme regulátory na teplotní křivku, ekvitermní regulátory pro vytápění, měřiče tepla a průtoku. Dodáváme programovatelné měřicí monitorovací jednotky, řídicí elekroniku technologických celků na zákázku.

Brno
Testo, s.r.o.
Testo, s.r.o.

Dodáváme měřicí přístroje pro vytápění chlazení a klimatizaci - teploměry, vlhkoměry a nalyzátory spalin. Pro potravinářství a průmysl měření rychlosti proudění, aktivity vody a pH, dále, detektory, datalogery a. průmyslové sondy. Kalibrace měřidel.

Praha
TROLEX CZ, s.r.o.
TROLEX CZ, s.r.o.

Výroba a dodávky měřicí techniky pro prostředí s nebezpečím výbuchu.

Ostrava-Radvanice
 
A.P.O.-ELMOS v.o.s.

Vyrábíme měřicí a regulační techniku. Dodáváme snímače a přístroje pro měření a regulaci teploty, tlaku, hladiny, průtoku a tepla, zdroje, převodníky, průmyslové armatury, regulační a solenoidové ventily, přístroje pro analýzu.

Nová Paka
 
  Stránky: 1 2 3 4 dalsi  
Související kategorie:
Výrobci, distributoři - Měřící a regulační technika
Výrobci, distributoři - Měřící a regulační technika

průmyslová zařízení
průmyslová zařízení


laboratorní vybavení
laboratorní vybavení


laboratorní přístroje
laboratorní přístrojeAkční nabídka stavebních materiálů
(c) 2004 - 2018 NET21 BRNO, optimalizováno pro rozlišení 800 x 600 a větší, IE 5.x +
NET21 - webdesign
ChemWEB cz - internetový portál - katalog firem z oblasti chemie